kuzminova banner 1920 v2

Rodina iRobot

Pozrite si členov našej veľkej robotickej rodiny

Chcem vidieť rodinu

Svetový líder

Svetový líder

Inšpirujeme novú generáciu inžinierov a vedcov.

Ocenenia a testy

Odborník na technológie

Odborník na technológie

Roboty iRobot zastupujú ľudí v život ohrozujúcich misiách.

Ocenenia iRobot

Váš pomocník 

iRobot je svetová jednotka vo výrobe robotov do domácnosti. Navrhuje a vyrába roboty, ktoré umožňujú robiť ľuďom oveľa viac.

Už viac ako 30 miliónom užívateľov na svete robotickí pomocníci iRobot zmenili život a urobili ho oveľa jednoduchším. Naše roboty pravidelne víťazia v testoch a získavajú prestížne ocenenia.

Skúsenosti užívateľov Testy a ocenenia Chcem kúpiť

Odborník na technológie

Sme odhodlaní podporovať vynálezy, objavy a technologický prieskum pri hľadaní praktických a hodnotných robotov pre domácnosť

Spoločnosť iRobot má dlhoročné skúsenosti s vývojom a výrobou taktických a priemyselných robotov iRobot® PackBot®, ktorí boli využití pri tisícoch nebezpečných výskumných projektoch a vo vojenských misiách. iRobot uviedol praktické roboty a prvýkrát ukázal svetu, že roboty sú tu k tomu, aby nám pomáhali. iRobot AvaTM 500 priniesol nový prístup v rámci komunikácie v kancelárskom prostredí a RP-VITA zas umožňuje doktorom komunikovať s pacientmi, ktorí sa môžu nachádzať na opačnom konci sveta. Po viac ako dvoch desaťročiach vedúceho postavenia v robotickom odvetví je filozofiou iRobot naďalej vyvíjať roboty, ktoré zvyšujú bezpečnosť a kvalitu života.

História iRobot

Svetová jednotka

Spoločnosť iRobot založili v roku 1990 dvaja americkí inžinieri a špecialisti na robotiku Colin Angle a Helen Greiner, ktorí v tom čase pôsobili na Massachusetts Institute of Technology. Spolu so svojím univerzitným profesorom Dr. Rodney Brooksom začali pracovať na svojej vízii, a to uviesť prvé roboty do reálneho života.

Skúsenosti užívateľov Testy a ocenenia Chcem kúpiť

S každým nákupom u nás získate